Milevská Charita se raduje z nového auta
10. srpna 2020 Charita Milevsko

Milevská Charita se raduje z nového auta

Na konci července převzala v Českých Budějovicích ředitelka Farní charity Milevsko Alena Růžičková nový automobil pro charitní terénní pečovatelskou službu. Nový automobil Škoda Octavia z grantového programu MOBILITA od ŠKODA AUTO bude sloužit pečovatelkám, které denně dojíždějí k potřebným seniorům i lidem se zdravotním postižením v Milevsku a okolí.

Grantový program MOBILITA vypsala akciová společnost Škoda Auto, se sídlem v Mladé Boleslavi, za účelem podpory aktivit zaměřených na poskytování sociálních služeb pro seniory, zdravotně postižené a další ohrožené skupiny obyvatel.
Cílem grantového programu MOBILITA je rozdělit mezi 100 pomáhajících organizací 100 vozidel značky ŠKODA AUTO a tím přispět ke zvýšení dosahu zdravotnických a sociálních služeb. Jedna právnická osoba (jedno IČ) může získat v grantovém programu jedno vozidlo.

V rámci grantového programu MOBILITA byla úspěšná také Farní charita Milevsko, která obdržela darem pro terénní pečovatelskou službu nové auto Škoda Octavia Combi.

Máme z daru obrovskou radost. Předání auta proběhlo v Českých Budějovicích v Auto Ševčík dne 28. července 2020. V těchto dnech už nová červená Octávie slouží. Děkujeme!

Alena Růžičková

Alena Růžičková

Ředitelka
Tel.: 734 435 162 E-mail: ~.qs-3b6LTzs23lk6hkmYZhaa8kmb